Kandydaci… do jutra (10 lipca ) można zapisać się do szkoły

Kandydaci… do jutra (10 lipca ) można zapisać się do szkoły

Mamy jeszcze wolne miejsca na kierunkach technicznych, zapraszamy! Wnioski ze świadectwami można składać do jutra…technik mechatronik
technik realizacji nagrań
technik logistyk
technik eksploatacji portów i terminali.

Kandydaci… do jutra można zapisać się do szkoły. Obowiązkowo do jutra należy dołączyć do wniosku kopię / oryginał świadectwa.

1. Do 4 sierpnia należy dostarczyć oryginalne potwierdzenie wyników egzaminów.
2. Jeśli nasz przyszły, potencjalny uczeń nie dostarczył jeszcze dwóch zdjęć to proszę o dołączenie do dokumentów wyżej (zdjęcia podpisane z tyłu imieniem i nazwiskiem).
3. Proszę o dołączenie (obowiązkowo!) do dokumentów formularza podpisanego przez rodziców – jeśli jeszcze nie został złożony (formularz w załączniku do e-maila, który został przesłany oraz w wersji papierowej w sekretariacie).
Prawidłowy e-mail ucznia i rodzica będzie potrzebny do korzystania z dziennika elektronicznego Vulcan. Na formularzu deklaracje wyboru religii itp.
4. Będzie dodatkowy termin badań lekarskich w drugiej połowie sierpnia, dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Skierowanie można pobrać w sekretariacie (tylko osoby, które będą miały praktyki w naszej szkole i CKZ).
5. W systemie naborowym (tam gdzie składany był wniosek) jest lista podręczników (będzie aktywna po przydzieleniu ucznia do klasy). Resztę nazw podręczników podadzą nauczyciele pod koniec sierpnia lub na początku września – po poznaniu poziomu klasy. Lista podręczników będzie opublikowana po 19 sierpnia. Prześlemy ją do każdego ucznia na e-mail.
6. 12 sierpnia będzie ogłoszona lista kandydatów, 19 sierpnia lista przyjętych.

Zachęcamy do polubienia naszej strony facebook, na niej najświeższe informacje
facebook.com/tolstoja13 oraz przejrzenia strony www.tolstoj.eu

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.