Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz galeria

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękujemy wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom, pracownikom oświaty  za ich wychowawczy i dydaktyczny trud.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.
Życzymy Państwu, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość . Pragniemy podziękować za oddanie dla uczniów, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie ich charakterów.
Wszystkim Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom, życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

Dyrekcja Zespołu Szkół  nr 4

 

18395_fileot

A w taki oto sposób, nasz wspaniały Samorząd Uczniowski, uczcił Dzień Edukacji Narodowej👩‍🏫👨‍🏫 Każdy z nauczycieli został poczęstowany kawą i ciastem, a podczas długiej przerwy wspólnie graliśmy w Kahoota 😊😊😊

Bardzo dziękujemy Wszystkim na zaangażowanie🥰🥰🥰

Leave a Reply

Your email address will not be published.