Zapraszamy młodzież naszej szkoły na Dzień Sportu, który odbędzie się w dniu 11.05.2022 r. w godzinach o od 9.00 do 13.00 na obiekcie Football-on

Zapraszamy młodzież naszej szkoły na Dzień Sportu, który odbędzie się w dniu 11.05.2022 r. w godzinach o od 9.00 do 13.00 na obiekcie Football-on
Spread the love

Zapraszamy młodzież naszej szkoły na Dzień Sportu, który odbędzie się w dniu 11.05.2022 r. w godzinach o od 9.00 do 13.00 na obiekcie Football-on.

Plan Dnia Sportu:

Boisko A – Turniej badmintona, sprawnościowy tor przeszkód.

Boisko B – Gra w piłkę nożną.

Salka do Fitnessu – Latino Dance Aerobic, Strong Nation.

UWAGA – Dnia 11 maja 2022 r. odbędzie się DZIEŃ SPORTU.

Uczniowie technikum i szkoły branżowej spotkają się, by w duchu sportowej walki rywalizować i jednoczyć się we wspólnych dążeniach i zmaganiach. W tym dniu nie ma zajęć w szkole, zapraszamy wszystkich uczniów na obiekt Football -on. Impreza odbędzie się między godziną 9:00 a 13:00.

W tym dniu odbędzie się m.in..: Boisko A – Turniej Badmintona, Sprawnościowy Tor Przeszkód Boisko B – Gra w piłkę nożną Salka do Fitnessu – Latino Dance, Aerobic , Strong Nation.

Uczniowie przychodzą na godzinę 9:00 rano, proszę pamiętać o stroju sportowym i odpowiednim obuwiu.

Obecność na dniu sportu jest obowiązkowa, po przybyciu na obiekt każdy uczeń powinien zgłosić swoją obecność nauczycielowi. Zostanie wpisany na odpowiednią listę obecności.

Proszę pamiętać, by zabrać ze sobą coś do picia!

Życzymy udanej zabawy !

Leave a Reply

Your email address will not be published.