RELACJA CHRISTSMAS CUP 2019

RELACJA CHRISTSMAS CUP 2019

RELACJA CHRISTSMAS CUP 2019

W dniu 13.12.2019 zakończyła się V Edycja Turnieju Mikołajkowego Christmas Cup 2019 o “Puchar Dyrektora Szkoły”.  Do turnieju przystąpiła rekordowa liczna klas bo aż 15 , które rywalizowały ze sobą o Puchar CHRISTMAS CUP i tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej w Tołstoju.

Graliśmy systemem pucharowym tzw. drużyny, która przegrywa żegna się z turniejem. Kapitanowie drużyn rozlosowali drabinkę turniejową i rozpoczęliśmy zmagania. Kibice licznie zgromadzeni na trybunach Hali mogli oglądać widowiskowe akcje, piękne bramki które były ozdobą naszego turnieju. O niezwykle wyrównanym i wysokim poziomie świadczy to, że w sumie rozegrano 19 meczy, w których strzelono aż 65 bramek turnieju mogliśmy oglądać, aż 4 konkursy rzutów karnych i wiele spotkań które rozstrzygały się w ostatnich sekundach regulaminowego czasu.

Najlepszą drużyną tegorocznej edycji została niespodziewanie klasa I ewp barażowa pokonując finale II BC technikum. Pierwsze klasy okazały się rewelacją naszej imprezy w drodze do finału pokonali faworytów z poprzednich edycji obecną klasę II de i III b. Po raz pierwszy w turnieju zagrała Reprezentacja Kobiet, która była miłym zaskoczeniem a szczególności dla męskiego grona naszej publiczności. Wszystkim jeszcze raz gratulujemy i już za rok zapraszamy na kolejną edycję imprezy. 

Końcowa klasyfikacja: TOP IV
I miejsce -I ewp
II miejsce – II BC
III miejsce – II AT
IV miejsce – II de
Przed Nami jeszcze wiele imprez sportowych zapraszamy do śledzenia strony .tolstojsport.eu i zachęcamy do licznego udziału.

Katedra wf

Leave a Reply

Your email address will not be published.