ZSP nr 4 nawiązała współpracę w ramach praktyk zawodowych dla uczniów z firmą IWM Automation

ZSP nr 4 nawiązała współpracę w ramach praktyk zawodowych dla uczniów z firmą IWM Automation

Mamy wspaniałą informację dla uczniów kierunku technik mechatronik przyszłych i obecnych. Nasza szkoła nawiązała współpracę w ramach praktyk zawodowych dla uczniów z firmą IWM Automation. To firma międzynarodowa zajmująca się m. in. mechatroniką.

Szczegóły www.iwm-automation.de/pl/

IWM Automation Polska jest producentem specjalistycznych maszyn dla branży automotive.
Ich Klientami są najwięksi uznani światowi producenci samochodów m.in. Volkswagen, Mercedes-Benz, BMW oraz producenci komponentów dla branży motoryzacyjnej: Adient, Faurecia, Lear, Sitech, Brose. Właśnie dla nich wdrażają rozwiązania z zakresu automatyki, które umożliwiają szybką, precyzyjną i wysokiej jakości produkcję i montaż. Pracownicy w firmie posiadają wiedzę na temat techniki montażu, sprawdzania, spawania, dozowania i innych. Projektują i wytwarzają kompleksowe linie technologiczne oraz ręczne, półautomatyczne i automatyczne stacje robocze.

Z pasją, kreatywnością, w duchu innowacyjności wdrażają wszystkie niestandardowe projekty. To pozwala na rozwijanie i wdrażanie wysokiej jakości systemów produkcji dla podwozi, układów kierowniczych i siedzeń, jak również napędów spalinowych, elektrycznych i hybrydowych.

Działają na arenie międzynarodowej. IWM Automation oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na początku kariery zawodowej jak i w trakcie. Firma dba o przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu Pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową.

Leave a Reply

Your email address will not be published.