26 października  klasa IID udała się na wycieczkę do Rybnika-Kamień aby grać w paintball

26 października  klasa IID ,ogarnięta radością, udała się na wycieczkę do Rybnika-Kamień aby grać w paintball. Zawiózł nas tam pociąg relacji Katowice-Racibórz.  Wysiedliśmy na małej stacji Leszczyny, gdzie nasza wychowawczyni ( Leszczyńska) poczuła więzy z tubylcami i odnalazła swoje włości.

Pan instruktor objaśnił zasady walki  , zabezpieczeni w ubrania, maski ,uzbrojeni w broń zaczęliśmy walkę. Na co dzień lecimy w kulki z nauczycielami a tu prawdziwy atak..
Dla wielu paintball to było nowe doznanie.
Gra była przednia ,rywalizacja była bardzo wysoka. Każdemu zależało trafić w jak największą ilość przeciwników.Zasady były zmieniane wraz z scenariuszem gry np.podział na 2 drużyny i walka między nimi lub przejęcie lub obrona flagi.
Dostanie kulką nie było przyjemne, jednak podnosiło dodatkowo adrenalinę i napędzało do zwycięstwa. Nawet pogoda dopisała. Początkowo było pochmurno ale w miarę toczącej się rywalizacji słonko zagrzewało nas jeszcze bardziej.
Po skończonej grze, przez długie godziny były rozmowy na temat przebiegu samej gry jak i uczuciach  z niązwiązanych .Wymyślanie taktyki działania to świetna gra zespołowa łącząca rywalizacje z dużą aktywnością fizyczną.Wszyscy miło wspominają ten dzień i może za niedługo znów wybierzemy się na podobną tego typu wycieczkę.

img_3168

img_3178

img_3182

img_3210

img_3214

img_3215

img_3218

img_3220

img_3222
img_3223

Leave a Reply

Your email address will not be published.