5 grudnia 2014 r. o 17.00 organizujemy wernisaż z licytacją dzieł plastycznych

zaproszenie1

5 grudnia 2014 r. o 17.00 organizujemy wernisaż z licytacją dzieł plastycznych, z którego dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Franka Dzielniaka. Na nim koncert naszych talentów oraz wręczenie zwycięzcom konkursu “Klasa z Sercem” dyplomów, licytacja sztuki i rękodzieła. Do środy 3 grudnia możecie przekazywać swoje prace do sali 28. Wszystkie pomysły mile widziane!
A NA LICYTACJĘ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH – SYMPATYKÓW SZKOŁY, RODZICÓW, UCZNIÓW I ABSOLWENTÓW. DZIEŁA BĘDZIE MOŻNA WYLICYTOWAĆ GRUPOWO!

A tego dnia…
Wszyscy w naszej szkole ubierają się w kolorach czerwonych – mikołajkowych. Organizujemy kiermasz świąteczny włączając się w działania Samorządu Szkolnego.
Będzie to duże wydarzenie w naszej szkole!
Prosimy wszystkie klasy i wychowawców o włączenie się do organizacji imprezy!!!

HARMONOGRAM:
10.00 Kiermasz świąteczny, a na nim każda klasa sprzedaje kawałki własnoręcznie zrobionych ciast i ozdoby świąteczne jako cegiełki na SWOIM STOISKU. Ozdoby świąteczne są oceniane przez jury w składzie mgr Ewa Minas, mgr Iwona Paszek, mgr Iwona Tatarek. 1 dyżurny uczeń pilnuje stolików w trakcie lekcji.

10.45 Uroczysty koncert talentów

12.00 Marsz Mikołaja. Uczniowie z nauczycielami udają się do okolicznych przedszkoli, gdzie częstują dzieci cukierkami. Każdy z uczniów przygotowuje sobie hasło zamiast numeru typu Idą święta, trzeba pomagać. Zapisy przyjmuje mgr Magdalena Godlewska-Kosak, w Sali 28 do wtorku 2 grudnia. Nauczyciel wf Katarzyna Sobas organizuje Bieg Mikołaja na Stadionie Pogoń.

15.00 Rozwiązanie konkursu Klasa z sercem i Najładniejsza ozdoba świąteczna.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.