Czego życzą naszej Szkole na Jej 70. urodziny uczniowie klasy I D ?

Czego życzą naszej Szkole na Jej 70. urodziny uczniowie klasy I D ?

„…aby każdy jak najmilej wspominał chwile spędzone w Jej murach, żeby każda osoba, przekraczając Jej próg miała uśmiech na twarzy ” Laura M.

„… jeszcze więcej medali, dyplomów i osiągnięć

(…) remontu, aby swoim wyglądem zachęcała uczniów gimnazjów, którzy szukają dobrej szkoły dla kontynuowania nauki (…) Nauczycielom-radości z pracy i dumy z osiągnięć swoich uczniów

(…) aby szkołę szanować, czyli nie niszczyć jej i nie brudzić (…) aby odnosić się z szacunkiem do nauczycieli.” Dawid L.

” Droga szkoło! Z okazji Twojego 70-lecia chcę Ci życzyć wszystkiego najlepszego. Dzięki Tobie wiele roczników młodych ludzi zdobyło zawód i zdało maturę. Życzę Ci, abyś dalej była miejscem tak przyjaznym i miłym dla ucznia, abyś wychowała i wykształciła kolejne pokolenia śląskiej młodzieży. Życzę kolejnych 70. lat istnienia oraz sukcesów naukowych i sportowych.” Tomasz K.

„(…) aby nie zabrakło Ci nauczycieli i uczniów. Uczniów, którzy z dumą będą mówić – to moja szkoła! Nauczycieli, którzy będą cierpliwi, będą mieć serce dla młodzieży oraz wspaniałe pomysły. Rodziców, którzy będą z Ciebie zadowoleni. Szkoło, życzę Ci wielu sukcesów i powodów do dumy. Życzę Ci także, by wszyscy Cię dobrze wspominali i pamiętali o Tobie.” Agnieszka J.

”Czego życzyć szkole w 70. urodziny? Przede wszystkim wielu lat działalności (…) aby zarządzała nią -tak długo jak to możliwe- tak wspaniała kadra(…)aby pracujący tu, najlepsi pod słońcem nauczyciele, nigdy się nie zmieniali. Aby przekazywali swoją wiedzę uczniom, a oni, opuszczając te mury, nigdy o nich nie zapomnieli. Wszystkiego najlepszego! ” Tomasz Ł.

„… życzę mojej szkole jeszcze więcej ambitnych i zdolnych uczniów. Co prawda jest w Niej już dużo takich, ale im więcej tym lepiej. Życzę Jej również tego, aby dalej była dobrze zarządzana. Winszuję szybkiego rozwoju oraz życzę tego, by była jedną z najlepszych szkół w Polsce. Życzę mojej szkole jeszcze więcej jak najlepszych pracowników, by młodzież była kształcona przez mądrych, zdolnych i wymagających nauczycieli (…) życzę Jej własnej sali gimnastycznej – sala ta podniesie standard szkoły. Marcin O.

” Chciałoby się powiedzieć, jak ten czas szybko leci. Dzisiejsze święto jest dla nas- uczniów okazją nie tylko do bliższego spotkania z historią szkoły, ale również pozwala złożyć Jej życzenia: kolejnych wielu lat efektywnego działania. Kształtowania prawidłowej hierarchii wartości i postaw życiowych Jej uczniów oraz wielu sukcesów w nauce i sporcie.” Wiktoria K.

„Czego można życzyć mojej szkole? Myślę, że głównie sukcesów. Żeby były sukcesy, potrzebni są dobrzy uczniowie. A co przyciąga zdolną młodzież? Dobra baza dydaktyczna i kadra nauczycielska. A co sprawi, że będą nas uczyć dobrzy nauczyciele w przyjaznej atmosferze? Rzecz jasna pieniądze, wokół których kręci się świat. A więc życzę mojej szkole wszystkich wyżej wymienionych rzeczy na następne 70 lat i jeszcze dłużej.” Patryk W.

„Z okazji 70-lecia naszej szkoły , chciałabym najserdeczniej podziękować Panu Dyrektorowi, gronu pedagogicznemu, paniom sprzątaczkom, paniom z sekretariatu, panom konserwatorom oraz wszystkim uczniom. Bez nich wszystkich nasza szkoła nie byłaby taka, jaka jest teraz.” Laura M.

00395_HD

Leave a Reply

Your email address will not be published.