Dzień Otwarty Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 połączony z Festynem – 19 maja 2017 r.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 połączony z Festynem – 19 maja 2017 r. (piątek). W tym dniu zapoznacie się z ofertą edukacyjną ZSP nr 4 poznacie klimat szkoły przyjaznej uczniom 🙂 Będą ciekawe pokazy, zabawy dla dzieci, muzyka i dobre jedzenie 🙂
Zapraszamy gimnazjalistów, uczniów i ich rodziców oraz absolwentów. Weźcie całe rodziny! Zapraszamy również wszystkich chętnych do kontaktu – firmy, rodziców i uczniów, chcących wziąć czynny udział w festynie!

1. Muzyka i śpiew – dużo jej bo w szkole mamy kierunek TECHNIK NAGRAŃ I NAGŁOŚNIEŃ, będzie m. in. beatbox Kuby, tańce pięknych dziewczyn

2. Chlyb z tustym, maszkety i makrony czyli coś smacznego i coś słodkiego na ząb.

3. Stoisko malowania karykatur .

4. “Sztand” z koralikami i robótkami ręcznymi, czyli Fides Rękodzieło

5. W sali 13 centrum logistyczne “szerzyntrans”, bo mamy kierunek TECHNIK LOGISTYK

7. W sali nr 15 wykonywanie czynności logistycznych na symulatorach

8. W sali 28 – Fotobudka inaczej, czyli wesołe zdjęcia dla chcących się sfotografować, ponadto warsztaty fotograficzne dla chętnych.

9. W bibliotece będziemy robić testy “Jakim jesteś czytelnikiem i sprawdź swój rodzaj inteligencji”. Każdy dostanie promocyjna zakładkę do książki z kierunkami w naszej szkole! 8. W sali 34 – gry i zabawy w języku angielskim oraz ciekawe anglojęzyczne filmy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.