Nasi szkolni pasjonaci uczniowie i nauczyciele z ZSP nr 4 oraz Centrum Kształcenia Praktycznego – fryzjerzy i krawcy, wykonali wspólny projekt

Nasi szkolni pasjonaci uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 oraz Centrum Kształcenia Praktycznego – fryzjerzy i krawcy, wykonali wspólny projekt. Jego efektem są fryzury oraz stroje, które będą uwiecznione na zdjęciach. Będziemy publikować na stronie szkolnej i facebooku kolejne zdjęcia. W ten sposób chcemy wspomóc naszych młodych fachowców fryzjerstwa i krawiectwa w kształtowaniu swojej przyszłej kariery. Każdy fryzjer i krawiec, który przyczynił się do powstania ostatecznego designu modelek otrzyma zdjęcia. Swoim dziełem w postaci fotografii będzie mógł pochwalić się przed przyszłym pracodawcą. Zapraszamy osoby chętne do udziału w przedsięwzięciu – modelki/modeli, fryzjerów, krawców, wizażystów. Może w domu macie ciekawe gadżety lub stroje, które możemy wykorzystać do zdjęć? Zapraszamy również sponsorów i osoby z pomysłem np. mogące udostępnić ubrania lub wnętrza. Postaramy się odwdzięczyć reklamą. A na fotografii dziewczyny ze szkoły zawodowej ZSP nr 4. Już po sesji – z nieco zmierzwionymi włosami oraz po obróbce graficznej. To pierwsze zdjęcia, które zobaczycie. Reszta pojawi się wkrótce….

A kto wziął udział w projekcie?

Fotografia i obróbka graficzna:
Magdalena Godlewska Kosak (nauczyciel informatyki w ZSP nr 4)
Modelki i modele: Sonia Pielok, 

Agnieszka Krzysteczko, Wioletta Kasza, Rafał Zok

(uczennica w zawodzie fryzjer oraz uczeń zawodu krawiec 

ZSP nr 4 )

Fryzurę wykonałya: Katarzyna Szydłowska, Monika Ogaza, Sylwia Kuchcińska, Kornelia Gruszka (uczennica w zawodzie fryzjer ZSP nr 4)
Style:
Irena Pawlas (nauczyciel zawodu krawiec Centrum Kształcenia Praktycznego)
Opiekunami fryzjerów i ich nauczycielemi byli: Patrycja Kulka, Barbara Kozłowska, Anna Wrzesień
(nauczyciele zawodu fryzjer CKP)
Pomysłodawcą projektu i koordynatorem ze strony ZSP nr 4:
Magdalena Godlewska-Kosak,
Koordynatorem ze strony CKP:
Katarzyna Klimek

Leave a Reply

Your email address will not be published.