Udane zawody lekkoatletyczne!!!

Spread the love

W dniu 27 września na stadionie lekkoatletycznym Szkoły Podstawowej Nr 15 rywalizowała młodzież szkół Ponadgimnazjalnych w Rudzie śląskiej. Nasza Szkoła w 25 osobowym składzie spisała się bardzo dobrze zajmując wysokie miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców. Szczególne brawa należą się naszym medalistom, którzy jako faworyci imprezy nie zawiedli i pokazali wysoki poziom sportowy
Nasi medaliści Ligii Lekkoatletycznej:
1.Adam Kostka z klasy IIID zajął I miejsce w konkurencji pchnięcia kulą uzyskując fenomenalny wynik 12.12m zdeklasował konkrecje)
2.Przemysław Grabara z klasy II D który w biegu na dystansie 1500 m zajął II miejsce z czasem 4.59.23 s przerywając nieznacznie z Mistrzem Śląska w biegach długich.
3.Dawid Dybała z klasy III D który od lat jest w czołówce sprinterów w Rudzie śląskiej tym razem zajął III miejsce w biegu na 100 m z czasem 12.24 s .!!!
Całej drużynie Tołstoja serdecznie dziękujemy za wysiłek, zaangażowanie, wolę walki, no i czekamy na oficjalne wyniki i podsumowanie tegorocznej Ligi Lekkoatletycznej 2016/2017.