Wyjazd I grupy nauczycieli już w przyszłym tygodniu

Pozostało już tylko kilka dni do wyjazdu pierwszej grupy nauczycieli na szkolenie do Włoch w ramach projektu „Kompetentny europejski nauczyciel wsparciem w efektywnej mobilności zawodowej młodzieży” realizowanego w „Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój”. Tematem kursu pierwszej grupy jest “21st century explorative learning”. W dzisiejszym świecie nowoczesne technologie otaczają nas z każdej strony, sięgają każdej dziedziny naszego życia. Dlaczego więc edukacja miałaby być od nich oderwana?

Partnerem naszej szkoły w projekcie jest włoska instytucja SUBMEET, która zapewnia wsparcie logistyczne i merytoryczne w projekcie. Kursy nauczycieli odbędą się we włoskiej miejscowości San Salvo na adriatyckim wybrzeżu Włoch. Program kulturowy obejmuje m.in. zwiedzanie San Salvo, Vasto, Pescarę lub Termoli oraz Rzym. Projekt jest w 100% finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego – PO Wiedza Edukacja Rozwój.

Kilka zdjęć z San Salvo, Vasto i okolic:
san_salvo_-_corso_umberto_i

vasto1

vasto2

vasto3

vasto4

O projekcie, przygotowaniach do wyjazdu oraz przebiegu samego kursu będzie można przeczytać na stworzonej w tym celu stronie: http://www.ken.tolstoj.eu/

Zapraszamy!

STRONA NASZEGO PARTNERA ,,SUBMEET”

Leave a Reply

Your email address will not be published.