ZSP 4 Z SERCEM

5 grudnia 2014 r.

wszyscy w naszej szkole ubierają się w kolorach czerwonych – mikołajkowych oraz organizujemy w naszej szkole festyn świąteczny włączając się w działania Samorządu Szkolnego.

Będzie to duże wydarzenie w naszej szkole!

Prosimy wszystkie klasy i wychowawców o włączenie się do organizacji imprezy!!!

 HARMONOGRAM:

9.50 – Kiermasz świąteczny, a na nim każda klasa sprzedaje kawałki własnoręcznie zrobionych ciast i ozdoby świąteczne jako cegiełki. Ozdoby świąteczne są oceniane przez jury w składzie mgr Ewa Minas, mgr Iwona Paszek, mgr Iwona Tatarek

 10.45 – Uroczysty koncert talentów

 12.00 – „Bieg Mikołaja”. Uczniowie z nauczycielami wf poruszają się po mieście w zwartym szyku Mikołajów. Klasy udają się do okolicznych przedszkoli, gdzie częstują dzieci cukierkami. Każdy z uczniów przygotowuje sobie hasło zamiast numeru typu „Idą święta, trzeba pomagać”.

15.00 – Uczniowie składają do sekretariatu zebrane pieniądze. Rozwiązanie konkursu „Klasa z sercem” i „Najładniejsza ozdoba świąteczna”

 17.00 – Wernisaż dla Franka Dzielniaka J, a na nim wręczenie zwycięzcom konkursu dyplomów (obecność trójek klasowych obowiązkowa), licytacja sztuki i rękodzieła oraz koncert talentów. Już dziś możecie przekazywać swoje prace do sali 28. Wszystkie pomysły mile widziane!

Mgr Magdalena Godlewska-Kosak 

Leave a Reply

Your email address will not be published.